Vestel, Fenerbahçe Logolu Televizyon ve Cep Telefonu Üretecek

3
0
0
0
0
Vestel, Fenerbahçe Logolu Televizyon ve Cep Telefonu Üretecek
Vestel ile Fenerbahçe arasında yapılan iş birliği çerçevesinde Fenerbahçe logolu televizyon ve cep telefonu üretimi yapılacak.

Hello Kitty ile yaptıkları sponsorluk anlaşmasıyla özellikle sosyal medyada büyük ses getiren Fenerbahçe, Vestel’le de önemli bir iş birliğinde bulunduklarını duyurdu. Anlaşma çerçevesinde Vestel, Fenerbahçe’nin logolarını kullanarak televizyon ve cep telefonu üretimi gerçekleştirecek.

Anlaşmayla ilgili Fenerbahçe’den yapılan resmi açıklama şu şekilde:

"Türkiye'de yine bir ilke imza atarak, kulübümüz iştiraklerinden Fenerium ile Türkiye'nin en büyük yerli üreticilerinden biri olan Vestel ile lisans anlaşması imzalıyor.

Anlaşma kapsamında dünyada ilk defa bir spor kulübüne özel olarak üretilmiş akıllı televizyonlar ile yeniden bir ilki gerçekleştirmenin ayrıcalığını, bu sene içinde bulunduğumuz 110. yıla özel tasarlanan logomuzla üretilen cep telefonu ile taraftarlarımıza koleksiyon niteliği taşıyan bir ürün sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yapılan anlaşma ile ilgili imza töreni, 27 Eylül Salı günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde yapılacaktır. Sporcularımız ve yöneticilerimizin katılımıyla düzenlenecek olan imza töreni saat 14:00'te gerçekleşecektir. Kamuoyunun ve basın mensuplarının bilgisine sunarız."

3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0