Firefox'tan Skype'a Rakip Uygulama: Firefox Hello

0
0
0
0
0
​Çoğumuzun MSN Messenger sayesinde tanıştığı görüntülü konuşma, Skype’la bir tık daha yukarı taşınmıştı. Facebook’ta işin içine girdikten sonra bu özelliğin artık teknoloji dünyasında kabul gördüğüne ikna olmuşa benzeyen Mozilla, Firefox’a bu özellikle ilgili bir yatırımda bulunuyor.
Çoğumuzun MSN Messenger sayesinde tanıştığı görüntülü konuşma, Skype’la bir tık daha yukarı taşınmıştı. Facebook’ta işin içine girdikten sonra bu özelliğin artık teknoloji dünyasında kabul gördüğüne ikna olmuşa benzeyen Mozilla, Firefox’a bu özellikle ilgili bir yatırımda bulunuyor.
 
Firefox Hello özelliğiyle birlikte kullanıcılar, Firefox internet tarayıcısı üzerinden görüntü konuşma yapabilecekler. Şimdilik beta aşamasında olan bu özellik, sanıyoruz ki birkaç hafta içerisinde kullanıma açılacak. Firefox bu özelliğiyle kullanıcıları başka bir külfetten daha kurtarıyor: Skype, Google Hangouts ve Apple FaceTime uygulamalarında olduğu gibi kayıt zorunluluğu olmayacak. Herhangi bir yazılım indirmesi, hesap bağlama gibi zorunlulukların olmayacağı belirtilen Firefox Hello, sadece “Chat bubble” kısmından bir tık ile kullanıma açılabilecek.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0