Selfie Çılgınları İçin 5 Vazgeçilmez Ürün

0
0
0
0
0
Bu yazımız, selfie çılgınlığını sonuna kadar yaşayan arkadaşları daha çok ilgilendiriyor. 'Nasıl daha iyi selfie çekeriz?' sorusunun cevabı olarak karşımızda 5 tane ürün bulunuyor.
Hepimizin son yıllarda akıllı telefonlardaki en büyük beklentilerinden biri iyi bir kamera oluyor. Kamerası iyi olan akıllı telefon, direkt olarak markette iyi bir noktaya geliyor. Peki bir telefonun arka kamerasının mı, yoksa ön kamerasının mı çok iyi olması gerekli? İşte bu soruya verilen cevaplar, insanları ikiye ayırıyor. Bu gruplardan bir tanesi Selfie çekmeden nefes alamayanlar. Selfie çekmeden yapamayan bir çok arkadaşımız vardır. ( Belki biz de onlardan biriyizdir) Buldukları her fırsatta telefonun ön kamerasını açıp onlarca selfie çekme yeteneğine sahip olan bu arkadaşlar, fotoğrafların içinden en çok hoşuna gideni tüm sosyal ağlara atmaya karar veriyor ve çektiği bu fotoğrafı direkt olarak paylaşıyor. (Maalesef bunu hepimizin yapmışlığı vardır) Bu yazımız, selfie çılgınlığını sonuna kadar yaşayan bu arkadaşları daha yakından ilgilendiriyor.

Nasıl daha iyi selfie çekeriz sorusunun cevabı olarak karşımızda 5 tane ürün bulunuyor. Sırayla selfie'lerinizi eşsiz yapacak ve her ortamda selfie çekebilmenizi sağlayacak olan bu ürünleri inceleyeceğiz.
 

 LuMee Light-up Kılıfı:


Maalesef bildiğiniz üzere ön kameralarınızda flash bulunmuyor. Bu nedenle karanlıkta selfie çekmek gerçektende zor olabiliyor. Hatta imkansız derecede zor olan bu fotoğrafların karanlık oranı oldukça fazla olduğu gibi, çözünürlükleri de oldukça düşük oluyor. Bu ürün sayesinde artık karanlık ortamda da gayet başarılı selfieler çekebileceksiniz.


 

 Techxar Fotoğraf-Video Işığı ve Batarya Bankası:


Selfielerinizi çekerken bir yandan bataryanızı şarj etmek ister miydiniz? Techxar Fotoğraf ve Video Işığı bu ikisini de aynı anda yapmaya yarıyor. Test fotoğralarına baktığımızda ise LuMee Light-up’a göre biraz daha sönük kalan bu cihaz 79 dolar değerinde.


 

 Joby GripTight GorillaPod Magnetic XL:


Telefonlarımızın artık birer fotoğraf makinesi olduğundan bahsetmiştik. Bu ürün bir fotoğraf makinesinin olmazsa olmazı, yani bir tripot. Herhangi bir tripottan farklı olan bu cihazın ayaklarına mıknatıslar monte edilmiş. Bu sayede istediğiniz metal alana çok çeşitli şekillerde tutunabiliyor. Selfielerinizi çekmenizde yardımcı olabilecek bu ürünün birçok telefon markası için çeşitleri var.


 

 Gabba Goods Selfie Kontrol ve Bluetooth Kontrol:


Bu ürün sayesinde telefonunuzu bir yere sabitledikten sonra doğru anı yakalayıp, üst düzey selfieler çekebiliyoruz. Bu ürünün kablolu ve Bluetooth’lu olmak üzere iki çeşidi bulunuyor.


 

 Gabba Goods Selfie Çubuğu:Selfie çubukları, gün itibariyle her selfiecinin evinde bulunması gereken bir parça. Bluetooth’lu olan bu selfie sopası sayesinde gerçektende hoş selfieler çekebilirsiniz. Tabii bu ürünün ne kadar gerekli olduğunu bilemeyiz. Sonuçta evimizdeki eski bir şemsiyeden bile selfie sopası yapabiliyoruz. Eğer eski şemsiyeden nasıl selfie çubuğu yapıldığını bilmiyorsanız zımbırtı videomuzu izleyin derim.

Kaynak: MacWorld
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0