Galaxy Note II’ye Bazı Note 4 Özellikleri Eklendi

0
0
0
0
0
Galaxy Note II’ye Bazı Note 4 Özellikleri Eklendi
​Samsung, Note 4’le birlikte sunduğu bazı yazılımsal özelliğin bir süre daha bu modele özgü olmasını sağlayacak. Fakat ilerleyen günlerde farklı güncellemelerle diğer Note serisi cihazlara da aynı özellikler port edilecek.
Samsung, Note 4’le birlikte sunduğu bazı yazılımsal özelliğin bir süre daha bu modele özgü olmasını sağlayacak. Fakat ilerleyen günlerde farklı güncellemelerle diğer Note serisi cihazlara da aynı özellikler port edilecek.
 
Fakat Xda geliştiricileri, Note 4’teki bu yazılım özelliklerini derleyerek bir paket haline getirmiş ve Note II için hazırlanan bağımsız ROM’ların içerisine dahil etmiş. Yani Note II kullanıcıları, Note 4’teki bazı yazılımsal özelliklere kavuşmuş olacak.
 
Bu özelliklerden bazıları Ultra Güç Tasarruf Modu, yeni Air Commands menüsü, Flipboard tarzındaki ana ekran şeklinde sıralanırken, Saat, Çağrı, Mesajlaşma gibi uygulamalar, Material Design diline uygun olarak yeniden tasarlanmış.
 
Kullanıcıların bunu gerçekleştirebilmesi için cihazlarını root ettikten sonra farklı bir bootlader yüklemeleri ve sonrasında da ROM’u port etmeleri gerek. Ama bunu yaptığınız anda cihazınız garanti kapsamının dışına çıkıyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0