Android Lollipop, Galaxy Note 3'te Böyle Görünüyor

1
0
0
0
0
Geçtiğimiz hafta Rusya’ya Galaxy Note 3 Android 5.0 Lollipop güncellemesi gelmişti. Bu yılın başlarından itibaren Avrupa ülkeleri dahil birçok ülkeye gelen Android 5.0 Lollipop’un Galaxy Note 3’te nasıl göründüğüne dair elimize yeni görüntüler ulaştı.
Geçtiğimiz hafta  Rusya’ya Galaxy Note 3 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi gelmişti. Bu yılın başlarından itibaren Avrupa ülkeleri dahil birçok ülkeye gelen Android 5.0 Lollipop’un Galaxy Note 3’te nasıl göründüğüne dair elimize yeni görüntüler ulaştı.

Emre Akgül isminde Webtekno’yu takip eden arkadaşımız, 5.0 Lollipop’un Galaxy Note 3’teki ekran görüntülerini bizlerle paylaştı. Özellikle 3D grafiklerde ve arkaplan işlemlerinde düzelmelerin olduğunu söyleyen arkadaşımız, cihazının aldığı AnTuTu puanlarını da bizlerle paylaştı. Daha önce 38.000 puanı olan cihaz, güncellemenin yapılmasından sonra 44.601 puan alarak gözle görülür bir iyileşmenin olduğunu gösteriyor. 

Performans olarak cihazda bir artış olduğunu belirten arkadaşımız, batarya konusunda ufak bir sıkıntı yaşadığını söyledi. Güncellemeden önce ortalama 32-33 saat giden şarjı, güncellemenin sonrasında komple doluyken bir günü zor çıkardığını söyledi.

Son olarak kameradaki renk ayarı ve fotoğraf filtreleri güncellenmiş. Güzel yüz modu, Android 4.4.2 KitKat’a göre 5.0 Lollipop’ta daha işlevsel bir hal almış.

Not: Görsellerin alındığı cihaz Lollipop Odin ile değil, Rusya'dan ithal olduğu için Kies ile güncellendi.


1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0