• Anasayfa
  • Mobil
  • Galaxy Note 7, 6 Yaşındaki Bir Çocuğun Elinde Patladı!

Galaxy Note 7, 6 Yaşındaki Bir Çocuğun Elinde Patladı!

0
0
0
0
0
Galaxy Note 7, 6 Yaşındaki Bir Çocuğun Elinde Patladı!
Galaxy Note 7, şimdi de New York / Brooklyn'de yaşayan 6 yaşındaki bir çocuğun elinde patladı.

Galaxy Note 7'nin patlama olayları artık çığrından çıkmaya başladı. Ülkemizde gerek Samsung tarafından gerekse de cihazın satışını gerçekleştiren kurumlar tarafından Note 7'nin kullanılmaması konusunda bazı açıklamalar gelmişti. Dünya genelinde de benzer açıklamaların yapıldığı Galaxy Note 7 ile ilgili son patlama haberi, ABD'nin New York eyaletindeki Brooklyn bölgesinden geldi.

New York Post'un haberine 6 yaşındaki bir çocuk Galaxy Note 7 ile video izlediği sırada cihazın bataryası aniden patlamış. Olay sırasında torununun yanında olan büyükanne, çocuğun hastaneden taburcu edildikten sonra şu an evde olduğunu ve korkudan hiçbir telefonu görmek istemediğini söylüyor -çocuk için ne kadar travmatik bir durum, değil mi?-. Samsung'la iletişim halinde olduklarını söyleyen büyükanne, konu hakkında pek fazla yorum yapmak istemediğini belirtmiş.

Eğer hala evinizde ya da çevrenizde Galaxy Note 7 kullanan herhangi bir kimse varsa, Samsung'un geçtiğimiz Cumartesi günü yaptığı açıklama doğrultusunda cihazların değiştirilmesi için uyarılarda bulunmayı ihmal etmeyin. 

Kaynak : http://nypost.com/2016/09/11/recalled-samsung-phone-explodes-in-little-boys-hands/
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0