• Anasayfa
  • Galaxy S5
  • Galaxy Akıllı Telefonlarındaki Bu Gizli Menüyü Gördünüz mü?

Galaxy Akıllı Telefonlarındaki Bu Gizli Menüyü Gördünüz mü?

0
0
0
0
0
​Akıllı telefonlar henüz piyasada yokken, cep telefonlarında bazı numaraları tuşladığımız zaman farklı menülere ulaşırdık. Hatta bu numaralar için özel web siteleri bile açılmıştı. Tabi akıllı telefonlarla birlikte bu menülere de artık ihtiyaç kalmadı ve unutulmaya yüz tuttu. Fakat hala bu şekilde menülere ulaşılabilen önemli fonksiyonlar bulunuyor.
Akıllı telefonlar henüz piyasada yokken, cep telefonlarında bazı numaraları tuşladığımız zaman farklı menülere ulaşırdık. Hatta bu numaralar için özel web siteleri bile açılmıştı. Tabi akıllı telefonlarla birlikte bu menülere de artık ihtiyaç kalmadı ve unutulmaya yüz tuttu. Fakat hala bu şekilde menülere ulaşılabilen önemli fonksiyonlar bulunuyor.
 
PhoneArena'nın haberine göre, Samsung'un Galaxy cihazlarında *#0*# tuşlandığı zaman karşınıza bileşenlerin test edilebileceği gizli bir menü çıkıyor. Aşağıda görmüş olduğunuz menüde ışık çeşitleri, kapasitif tuşlar, hoparlörler, kulaklık girişi, bildirim ışığı, kamera, uyku modu, dokunmatik panel, sensörler gibi pek çok bileşen test ediliyor.
 
Bazı denemeler yapıldığı esnada, farklı sürprizlerle karşılaşmıyor değiliz. Örneğin Image Test kısmına tıkladığınızda karşınıza şivava köpeğinin fotoğrafı çıkıyor. Neden bir köpek fotoğrafının çıktığı, köpeğin kime ait olduğu ve nerede çekildiğine dair herhangi bir bilgi bulunmuyor.

  
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0