• Anasayfa
  • Galaxy S5
  • Galaxy S5 İçin Android 5.0 Güncellemesi, İngiltere’de Görüldü

Galaxy S5 İçin Android 5.0 Güncellemesi, İngiltere’de Görüldü

0
0
0
0
0
​Android işletim sistemiyle çalışan akıllı telefon kullanıcıları, Android 5.0 Lollipop güncellemesinin gelmesini dört gözle bekliyor. Batı Avrupa’dan yavaş yavaş Doğu Avrupa’ya doğru gelen güncelleme, en sonunda İngiltere’ye kadar geldi.
Android işletim sistemiyle çalışan akıllı telefon kullanıcıları, Android 5.0 Lollipop güncellemesinin gelmesini dört gözle bekliyor. Batı Avrupa’dan yavaş yavaş Doğu Avrupa’ya doğru gelen güncelleme, en sonunda İngiltere’ye kadar geldi.

Android 5.0’ın çıkmasının ardından ufak tefek hataların giderilmesi amacıyla 5.0.2 sürümünün çıktığını biliyorsunuz. İngiltere’ye de güncelleme bu şekilde gelmiş. Samsung daha önce güncellemesini Polonya, İspanya ve Güney Kore’deki Android cihazlara getirmişti.

Gelen güncellemeyle birlikte kullanıcıların belirgin değişiklikler yaşamadığı, fakat cihazın duyarlılığında bir iyileşmenin olduğu söyleniyor.

Ülkemizdeki kullanıcılar için de çok yakın bir zamanda Android 5.0 Lollipop güncellemesinin geleceğini duyuralım. Samsung Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop güncellemesinin nasıl yapılacağını şuradaki haberimizde anlatmıştık, dilerseniz göz atabilirsiniz. Kaynak
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0