• Anasayfa
  • Galaxy S5
  • Galaxy S5 İçin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Türkiye’de Yayınlandı!

Galaxy S5 İçin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Türkiye’de Yayınlandı!

0
0
0
0
0
​Ülkemizdeki Galaxy S5 kullanıcıları, Note 3 ve Galaxy S4’e gelen Android Lollipop güncellemeleriyle “ulan bizim başımız kel mi?” diye düşünürken sevindirici haber geldi. Samsung’un Türkiye ekibi, Facebook’taki resmi sayfalarından güncellemenin Türkiye için geldiğini paylaştı.
Ülkemizdeki Galaxy S5 kullanıcıları, Note 3 ve Galaxy S4’e gelen Android Lollipop güncellemeleriyle “ulan bizim başımız kel mi?” diye düşünürken sevindirici haber geldi. Samsung’un Türkiye ekibi, Facebook’taki resmi sayfalarından güncellemenin Türkiye için geldiğini paylaştı.

Güncellemeyle birlikte arayüzde bazı değişiklikler yapılabiliyor. Bildirimler kilit ekranında görülebilir hale gelmiş ve son kullanılan uygulamalar menüsü de görsel anlamda yenileniyor. Yani göze hoş gelen bir tasarım olarak karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.

Tüm bu geliştirme ve iyileştirmeleri görmek için, cihazınızın yazılım güncelleme bölümüne girerek Android’in son versiyonunu cihazınıza entegre edebilirsiniz.Güncellemeyi görmezseniz hemen panik yapmayın, çünkü güncellemenin telefonlarla belirli bir sırayla geldiği belirtiliyor. Gelen güncelleme sonucunda Galaxy S5'te yapılan tasarımsal değişiklikler de bir takipçimizin ekran görüntüleri aracılığıyla aşağıdaki gibi görülüyor.

Ekran görüntülerini bizimle paylaşan Nihat Berk Oğul adındaki takipçimize teşekkür ederiz.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0