Galaxy S5 İndirme Hızını Artıran Özellik

0
0
0
0
0
Galaxy S5 İndirme Hızını Artıran Özellik
Samsung'un yeni amiral gemisinin satışa sunulmasıyla telefon hakkındaki detaylar da ortaya çıkıyor, yeni keşfedilen özellik birçok kullanıcının hoşuna gidecek gibi görünüyor.
Samsung'un yeni amiral gemisinin satışa sunulmasıyla telefon hakkındaki detaylarda çoğalmaya başladı.  
 
125 ülkede aynı anda satışa çıkan yeni telefon, içerisinde bulunan bir mod sayesinde kullanıcıları sevindirdi. 'Download Booster' isimli mod açıldığı takdirde internetten her hangi bir indirme işlemi yaptığınızda, olağan üstü hızlara ulaşabiliyorsunuz.

Özellikle yüksek megabayt değerine sahip dosyaları indirme sırasında kullanıcıların işine yarayan özelliğin çalışma mantığı ise son derece akıllıca.
 

 Peki bu nasıl oluyor?  

 
Bu özelliği aktif ettiğinizde, indireceğiniz dosya Wi-Fi ve 3G olmak üzere iki bağlantıyı birden kullanarak indirme yapıyor. Böylece indirme işlemi daha hızlı olup, daha çabuk bitiyor.  
 
Ancak cihaz hem 3G hem de Wi-Fi'dan aynı anda indirme yaptığı için pil tüketimi tavan yapıyor. Bu yüzden 'Download Booster'ı kullanmadığınız zamanlarda kapatarak, bataryanın daha uzun süre boyunca gitmesini sağlayabilirsiniz. Tabi bu modun 30 MB ve üzeri dosyaları indirirken çalıştığının altını çizmekte fayda var. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0