• Anasayfa
  • Galaxy S6
  • Samsung, Galaxy S6’da S5’ten Daha Düşük Batarya Kullanacak

Samsung, Galaxy S6’da S5’ten Daha Düşük Batarya Kullanacak

0
0
0
0
0
​Samsung kullanıcılarının en büyük dertlerinden bir tanesi olan batarya sorununa şirketten yine bir çözüm gelmemiş gibi görünüyor. 1 Mart’taki MWC 2015 etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S6’nın bataryasının gelen haberlere göre 2600 mAh gücünde olacağı söyleniyor.
Samsung kullanıcılarının en büyük dertlerinden bir tanesi olan (sadece Samsung değil, genel olarak tüm kullanıcılar şikayetçi) batarya sorununa şirketten yine bir çözüm gelmemiş gibi görünüyor. 1 Mart’taki MWC 2015 etkinliğinde tanıtılacak olan Galaxy S6’nın bataryasının gelen haberlere göre 2600 mAh gücünde olacağı söyleniyor. 

Galaxy S5’e göre daha düşük bir pil gücünde olacak olan Galaxy 6’yı bekleyen kullanıcılar, “nedir bu bataryadan çektiğimiz” demeye devam edecekler.

Fakat şirketin işlemci olarak 14 nm’lik Exynos 7 çipini kullanacak olması, bu sorunun daha minimize edilmesini sağlayabilir. Çünkü bu işlemci biriminin pil performansını olumlu yönde etkileyeceği söyleniyor.Samsung’la ilgili tüm gelişmeleri yakından takip eden SamMobile’ın Galaxy S6’da kullanılacak olan bataryayı görüntülemesi ve söylenenleri doğrular nitelikteki iddiaları, çıkan haberlerin doğruluk payını da oldukça yükseltiyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0