Galaxy S6 İçin Yapılmış En İyi Konsept

0
0
0
0
0
Galaxy S6 İçin Yapılmış En İyi Konsept
Tanıtılması merakla beklenen telefonlarla ilgili çıkan dedikodu haberleri arasında en başı muhtemelen Galaxy S6 çekiyordur. 
Tanıtılması merakla beklenen telefonlarla ilgili çıkan dedikodu haberleri arasında en başı muhtemelen Galaxy S6 çekiyordur. Bataryasının Galaxy S5’e göre daha düşük güçte geleceğine dair söylentiler, işlemci birimi olarak Snapdragon 810 mu yoksa Exynos 7420 mi kullanılacak, Note Edge gibi ekranı kıvrımlı versiyonu da çıkacak mı derken insanların aklına belirli bazı kalıplar yerleşiyor. Tasarımcılar da biraz hayali, biraz kendi tarzları biraz da çıkan söylentileri bir araya toplayarak konsept çalışmalar yapıyor. Ivo Maric ve Jermaine Smit ismindeki iki tasarımcının yaptığı Galaxy S6 konsepti ise “keşke telefonu bu tasarımla çıkarsalar” dedirtecek cinsten.

Yaklaşık 1.5 hafta önce “Galaxy S6, çift taraflı kavisli olabilir” temalı haberimizin ardından tasarımcıların ortaya çıkardığı bu konseptler, telefonun gerçekten de buna çok benzer bir şekilde çıkabileceği sinyalini veriyor. 

Aşağıda Ivo Maric ve Jermaine Smit ismindeki tasarımcıların yayınladığı Galaxy S6’nın konsept çalışmasının videosunu izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0