Galaxy S6, Büyük Tasarımsal Değişikliklerle Gelecek

0
0
0
0
0
Galaxy S6, Büyük Tasarımsal Değişikliklerle Gelecek
Samsung’un Galaxy serisine ait yeni telefonu Galaxy S6 ile ilgili iddialar her geçen gün artarak devam ediyor. Mart ayında düzenlenecek Mobil Dünya Fuarı’nda tanıtılması beklenen S6’nın tamamen metal kasa, değiştirilemez pil ve kavisli bir ekranla geleceği söyleniyor.
Samsung’un Galaxy serisine ait yeni telefonu Galaxy S6 ile ilgili iddialar her geçen gün artarak devam ediyor. Mart ayında düzenlenecek Mobil Dünya Fuarı’nda tanıtılması beklenen S6’nın tamamen metal kasa, değiştirilemez pil ve kavisli bir ekranla geleceği söyleniyor.

Koreli haber sitesi Ddaily’nin haberine göre Galaxy S6, tamamen metal kasayla birlikte Note Edge’de olduğu gibi kavisli bir ekranla gelecek. Fakat daha önce bu modelin Galaxy S6 Edge olarak çıkabileceği de konuşulmuştu. Bunun dışında S6’da değiştirilemez pilin olacağı söyleniyor. Bu gelişmeyle Galaxy S6’nın daha güçlü bir pille geleceğini söyleyebiliriz.Her ne kadar bu tarz haberler geliyor olsa da bunların hepsinin birer iddiadan ibaret olduğunu unutmamak gerek. Fakat iddianın Kore’den (yani Samsung’un merkezinden) geliyor olması, dolayısıyla iddiaları biraz daha güçlendiriyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0