Galaxy S6 İlk Kez Kanlı Canlı Görüntülendi

0
0
0
0
0
​Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S6’yı tanıtmasına artık sadece birkaç gün kaldı. Fakat TechCrunch sitesi, Galaxy S6’nın kanlı canlı görüntülerini yayınladı.

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S6’yı tanıtmasına artık sadece birkaç gün kaldı. Fakat TechCrunch, Galaxy S6’nın kanlı canlı görüntülerini yayınladı.

Dün Samsung, Galaxy S6 hakkında çıkan haberlerden sonra biraz eğlenmek biraz da dalga geçmek adına şuradaki galeriyi yayınlamış ve telefonları hakkında çıkan tüm haberlerden birer kesit sunmuştu. Fakat internet sitelerine yayılan bu görüntülerden sonra eğlenme sırası galiba karşı geçti.

İlk görsele bakacak olursak kenarlarının kavisli olacağı söyleniyordu, fakat durumun öyle olmadığını görüyoruz. Samsung, Galaxy S6’da standart tasarımını bozmamış.Aşağıdaki görselde ise ekranın boyutu biraz mizahi bir dille ölçülmeye çalışılmış.Ekranın ne kadar sağlam olduğunu göstermek adına şimdilik baş parmakla bir basınç uygulanabilmiş.Yine telefonun arka kısmına baktığımızda, çıkarılamaz bir plakanın olduğunu görüyoruz.Barkot kısmına bakıldığında görünen numaraların, genellikle mühendislerin prototipler üzerinde kullandığı numaralar olarak belirtilmiş.Cihaza yan tarafından bakıldığında SIM yuvasını ve güç düğmesini görüyoruz. Galaxy S6 ile ilgili söylentilerde Samsung’un Galaxy S6’da metal bir gövde kullanacağı belirtiliyordu (arka kısmında ise suni deri.) Fotoğraf, bu söylentileri destekler nitelikte görünüyor.Cihazın üst kısmında görünen bantlar, muhtemelen radyo alıcısının daha iyi olması için kullanılacak.Son olarak aşağıda Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge'in yanyana görüntülendiği görseli göreceksiniz.Kaynak: TechCrunch

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0