Samsung, Galaxy S6 ile İlgili Yapılan Haberlerle Dalga Geçti

1
0
0
0
0
​Samsung’un çok yakın bir zamanda tanıtacağı Galaxy S6 ile ilgili bu zamana kadar birçok haber yapıldı. İki tarafının kavisli olacağı, metal kasa kullanılıp kullanmayacağı derken cihazın hafızalardaki görüntüsü herkeste değişik bir şekilde oluşmaya başladı. 
Samsung’un çok yakın bir zamanda tanıtacağı Galaxy S6 ile ilgili bu zamana kadar birçok haber yapıldı. İki tarafının kavisli olacağı, metal kasa kullanılıp kullanmayacağı derken cihazın hafızalardaki görüntüsü herkeste değişik bir şekilde oluşmaya başladı. Tabi bu haberleri sadece biz takip etmiyoruz, Samsung da bu gelişmeleri yakından takip ediyor.

Her kafadan bir ses çıkınca Samsung bunları bir araya toplayıp eğlenceli bir galeri yapmış. Is This The Next Thing isimli galeride, çıkan sızıntı haberlerle ilgili olarak bazı görselleri paylaştı. Biz de aşağıda bu görselleri paylaştık:1-) Galaxy S6’da olması beklenen özelliklerden bir tanesi, ön yüzünde çift hoparlörün olması2-) Galaxy S6’nın çok dayanıklı olması bekleniyor3-) Galaxy S6’nın ekranı kontrol edilebilir üç farklı yüzden oluşacak4-) Yeni Galaxy’nin ekranı çok daha büyük olacak5-) Tamamen camla kaplı bir kasayla gelecek
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0