Galaxy S6'nın Pilini Değiştirmek Çok Kolay

2
0
0
0
0
​Geçtiğimiz hafta MWC 2015 etkinliğinin ilk gününde tanıtılan Samsung Galaxy S6’yla ilgili olumlu/olumsuz birçok eleştirili yapıldı. Onlardan bir tanesi de değiştirilemeyen pildi.
Geçtiğimiz hafta MWC 2015 etkinliğinin ilk gününde tanıtılan Samsung Galaxy S6’yla ilgili olumlu/olumsuz birçok eleştirili yapıldı. Yeni nesil akıllı telefonlarla birlikte metal kasaya geçiş yapılan Galaxy S6’nın bu kararı alması memnuniyetle karşılanırken, dahili hafızanın arttırılamaması ve değiştirilemeyen pille gelmesi olumsuz yönde eleştirilmişti.

Fakat şirketin kendisi tarafından da açıklandığı üzere metal kasanın hemen altına gizlenen pili yerinden çıkarmak çok kolay. Galaxy S6’nın kullanım kılavuzunda da yer alan bilgilerde, pilin nasıl çıkarılacağı anlatılıyor. 

Öncelikle SIM kartı çıkartıp kapağı açtıktan sonra vidaları söküyorsunuz. Devre levhasını da çıkardıktan sonra pile rahatça ulaşıp yerinden çıkarabiliyorsunuz. Her ne kadar basit olsa da Samsung tarafından yapılan açıklamada, pille ilgili herhangi bir sıkıntı yaşanılmadıkça tehlikeli olduğu gerekçesiyle yetkili servis dışında pilin kullanıcı tarafından çıkarılmaması öneriliyor.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0