Ve Galaxy S6’nın En Net Görüntüsü Yayınlandı

0
0
0
0
0
​Galaxy S6’nın ekranıyla ilgili olan söylentileri biliyorsunuz. İki tip S6’nın çıkacağı, bunlardan bir tanesinde ekranın iki tarafı kavisli olacağı söyleniyorken diğerinin ise S serisindeki standart çizginin bozulmayacağı yönündeydi.

Galaxy S6’nın ekranıyla ilgili olan söylentileri biliyorsunuz. İki tip S6’nın çıkacağı, bunlardan bir tanesinde ekranın iki tarafının kavisli olacağı söyleniyorken diğerinin ise S serisindeki standart çizginin bozulmayacağı yönündeydi. Alman GSM operatörü T-Mobile’n paylaştığı bir görselle birlikte, Galaxy S6’yla ilgili belirtilen kavisli ekran versiyonunun kesin bir dille çıkacağını söyleyebiliriz. (koskoca Alman operatörü kolpa yapmaz herhalde)

Paylaşılan görselde S6’nın ekranının kavisli olduğu görülüyor. Fakat şuradaki haberimizde de belirttiğimiz üzere ekranın iki tarafı da kavisli olabilir. Şirketin paylaştığı son videoda cihazın çerçevesiz tasarımı ön plana çıkarılmıştı. Yani Samsung’un bu eğimleri kullanarak çerçevesiz bir ekran tasarımı üzerinde çalıştığını söyleyebiliriz. Paylaşılan görselde telefonun yalnızca yan tarafını gördüğümüz için daha fazla detay veremiyoruz. Fakat bu eğimlerden yola çıkarak Galaxy S6’da çerçevenin görünmeyeceğini söyleyebiliriz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0