• Anasayfa
  • Oyun
  • Borderlands 3 Resmen Epic Games Mağazasında

Gearbox Software Duyurdu: Borderlands 3, 13 Eylül'de Epic Games Mağazasında

33
9
1
1
0
Tartışmaların odağında olan oyun Borderlands 3, resmi olarak Epic Games mağazasında yayınlanacak.

Gearbox yazılım firmasının geliştirdiği ve 2K'nın yayımlayacağı Borderlands 3 oyunundan az önce resmi bir haber geldi. Firmalardan yaklaşık bir saat önce gelen haberlere göre, oyunun resmen Epic Games mağazasında satışa çıkacağı netleşmiş oldu. Oyunun ilk satış tarihi ise 13 Eylül. 2020 yılına kadar Epic Games ile anlaşan oyun sadece Epic Games mağazasında satılacak. Oyun ile ilgili daha fazla ayrıntının 1 Mayıs günü, Gearbox'ın gerçekleştireceği canlı yayında gösterileceği açıklandı. 

Oyunla ilgili bir de yeni tanıtım videosu yayınlandı;

Ayrıca geliştirici ekip oyuna yeni getirilen Vault Hunters dörtlüsü hakkında da açıklama yaptı; Vault Hunters dörtlüsü Moze, Amara, FL4K ve Zane'den oluşuyor;

 Moze nişancı,

Amara yumruk uzmanı ve sirenleriyle düşmanlarını parçalıyor,

FL4K avcı,

Zane ise kaos yaratma, savaş stratejileri gibi konuların uzmanı.

Tüm bunların haricinde Gearbox, oyunda silahlara ait skin packlerin olacağını, oyunun; kaldığınız yerden devam ederken istediğiniz zamanda arkadaşlarınızla bağımsız bir şekilde oynayacağınız şekilde senkronize edildiğini belirtti. Oyun 4 farklı sürümde çıkacak ve bu sürümler, Standard, Deluxe, Super Deluxe ve Diamond Loot Chest Collector's olacak. Sürümler farklı özelliklere sahip olacaklar ve fiyatları da tahmin edilebileceği gibi farklı olacak, 50 dolar ile 250 dolar arasında değişecek. 

Kaynak : https://www.polygon.com/2019/4/3/18293258/borderlands-3-release-date-trailer-epic-store-exclusive
33
9
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
33
9
1
1
0