97 Dolar'a Apple Watch'u Altın Yapabilirsiniz

0
0
0
0
0
10000 $ yazıyla on bin dolarlık Apple Watch'ınız olmaya bilir fakat artık bu sorun değil.
Apple Watch çıkalı çok olmamasına rağmen çok sattığı aşikar. Fiyatları çok yüksek fakat üç farklı versiyonu olduğundan fiyatlar satışları pek etkilemişe benzemiyor.

Fiyatlara göz atacak olursak Sport modeli 350$'dan, Çelik modeli 550$'dan ve çok sansasyonel Edition versiyonu ise 10000$'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.Fiyatlara bakınca insanın Edition versiyonunu satın alması (Sabancı olmadıktan sonra) imkansız gibi görünüyor. Hatta en pahalı Edition versiyonu ülkemizde vergiler hariç 47000 TL gibi bir etikete bürünüyor. Durumdan rahatsız olan Eric Knoll isimli bir arakadaşımız Kickstarter üzerinden çelik modelini 24 karat altına dönüştürecek bir solüsyon üretmiş.

Uygulamasını sizin yaptığınız bu solüsyonlar sadece Çelik Apple Watch için geçerli. Eric Sport modeli içinde bu solüsyonları dağıtmaya başlayacağını ve bu konuda çalışmaları olduğunu açıklamış.Solüsyona gelecek olursak toplamda 3 solüsyondan oluyor ve solüsyonun içerisinde 7 ve 50 gram aralığında altın ( bu miktar tercihinize ve paranıza göre değişiyor) olabiliyor.

Açıkca söylemek gerekirse bu uygulamadan sonra Edition modeli ile uygulama yapılmış model arasındaki farkı anlamak için expert olmak gerekli. Şöyle bir matematiksel hesap yaparsak 24 karat Edition bir Apple Watch 10000$ yerine bize 650$'a mal olacak. Solüsyon uygulamasını saatinize yapmak için el beceriniz şart zira Apple Watch bir IP sertifikasına sahip değil. Kickstarer üzerinden Eric Knoll'a destek olmak isteyenler buradan sayfasına ulaşabilirler.

Satın almak isteyenler içinde bir not düşelim Eric bu solüsyonları dünyanın her ülkesine kargolayabileceğini icadının sayfasına da eklemiş. Aşağıdan uygulama videosuna da göz atabilirsiniz. Ben bu aralar bizden de bir atılım bekliyorum bu konuyla ilgili. Hadi hayırlısı...
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0