Android Wear 5.1.1 Asus ZenWatch'ta Görüldü!

0
0
0
0
0
Android'in mobil cihazlar versiyonuna gelen 5.1.1 güncellemesi şimdi de giyilebilir cihazlar için geliştirilen Android Wear işletim sistemine de ulaştı.
Google'ın mobil işletim sistemi olan Android'in yeni versiyonu olan Lollipop, son olarak 5.1.1 güncellemesini almıştı. Fakat Android'in giyilebilir cihazlar versiyonu olan Android Wear'a gelen 5.0.2 güncellemesi sonrası ses seda çıkmayan bu OS'ta Asus ZenWatch'a gelen güncelleme ile sessizlik de bozulmuş oldu.

Bildiğiniz gibi Google, Android'e gelen güncellemelerini ilk olarak Nexus cihazlarına, daha sonra da Google Play Edition versiyonu telefonlara vermekte. Son projesi olan Android One cihazlarının da ilk sırayı alacağı güncellemelerde Android Wear kısmında ise belli bir cihaza gelmemekte.Şimdi ise Android Wear'a dağıtılmaya başlanan 5.1.1 güncellemesi ise ilk olarak Asus'un akıllı saati ZenWatch'ta görüldü.

1.1.1.1910765 versiyon kodunu alan bu günceleme Google Play Servisleri versiyonu ise 7.3.36 koduna güncellenmiş. Şu anda ilk ortaya çıkan detay olarak uygulamaların arka planda sürekli olarak çalışabilmesine olanak tanıdığı görülen güncellemeyi akıllı saatinizde Ayarlar > Hakkında > Sistem Güncellemeleri bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Kaynak: Reddit
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0