Apple Watch 2'nin İlk Görselleri Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Apple'ın akıllı saati olan Apple Watch'un 2016 yılında çıkması beklenilen 2. jenerasyonuna ait ilk konsept çalışması yayınlandı.
Son dönemde yavaş yavaş da olsa kullanımı artan giyilebilir teknolojiler konusunda favori durumundaki akıllı saatler artık hızla üretilmeye devam ediyor. Ülkemizde fiyatları gereği pek alıcı bulmasa da dünya genelinde hatırı sayılır kullanıcı kitlesine sahip olan bu teknolojinin Apple tarafında da biraz geç gelen Apple Watch duruyor.

Sonradan çıkmasına rağmen Apple'ın iyi politikaları sayesinde en çok kullanılan akıllı saatlerden biri haline gelen ve uygulama uyumluluğu noktasında da oldukça zengin olan Apple Watch için yeni nesil merak edilmeye başlandı. İlk olarak Eric Heisuman adındaki  bir tasarımcı tarafından ortaya çıkarılan konsept tasarım ile tahmini olarak Apple Watch 2'nin nasıl bir şekilde olacağını görebiliyoruz.Huismann'ın iddiasına göre Apple Watch'un 2. jenerasyonunda hali hazırdaki 38mm ve 42mm olan boyutlara 45mm versiyonu da gelecek ve büyük saat severler için bir seçenek olacak. Ayrıca bu saatlerin daha ince yapıda olması bekleniyor.Ayrıca Eric'in düşüncesine göre sensörler ve 1.2MP çözünürlüğüne sahip Face Time HD kamera için cihazın altında ve üstünde minik bir boşluk olacak ve böylelikle cihazdan aha bağımsız kullanım gerçekleştirebileceksiniz.Daha önce söylentilerde de geçen yeni materyal seçenekleri Apple Watch 2'de bekleniyor. Plastik, Paslanmaz Çelik ve Altın ve Roze Altın'ın dışında Elmas ve Platin modellerini de görebiliriz.

Bakalım ilerleyen zamanlarda Apple Watch 2 nasıl özellikler ile karşımıza çıkacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0