Tom Ford Apple Watch'ı Cep Saati Olarak Kullanıyor

0
0
0
0
0
Ünlü Amerikan moda tasarımcısı Tom Ford, Apple'ın akıllı saati olan Apple Watch'u cep saati şeklinde kullanarak farklı bir tarz ve seçenek yarattı.

Tom Ford ismini özellikle kadın takipçilerimizin iyi bildiğini düşünüyorum. Çünkü kendisi Amerika'daki en ünlü moda tasarımcılarının başında geliyor. Birçok kıyafet tasarımları ile gündeme gelen yakışıklı abimiz bu sefer de teknolojiyi modaya uyarlayarak farklı bir tarz yakalamış.

Apple Watch tanıtımı sıralarında ABD'li şovmen Conan tarafından yapılan "Pocket Watch" skeci ile iPhone'u bir cep saatiymiş gibi kullanarak eğlenceli bir şekilde firmayı tiye almıştı ve sizlere bu eğlenceli videoyu buradan aktarmıştık.

Bu sefer iste Ford tarafından ciddi bir şekilde kordonları sökülmül olarak sanki cep saati mishali kullanım sağlayabilecek hale getiren Apple Watch, modern teknoloji ile klasik zamanları birleştiren bir detay yakanmış.Kola takılmayıp cepte taşınınca birçok özelliği kullanım dışı olacak olan Apple Watch'un eski tip cep saatlerini sevenler için hala ideal gibi gözüktüğünü söylemek gerek. Ancak bir firma çıkıp da eğer bir akıllı cep saati yaparsa bu tarz istekleri süper bir şekilde karşılayabileceğini düşünüyorum. Ama ilerleyen zamanlarda bu tarz bir projeyi de IndieGoGo ya da Kickstarter üzerinden de ortaya çıkacağı kanaatindeyim.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0