Apple Watch İçin WatchOS 2 Güncellemesi Geldi!

0
0
0
0
0
Geçtiğimiz hafta son dakikada iptal olan Watch OS 2 güncellemesi sonunda geldi.
Apple'ın akıllı saati Apple Watch'u kullanan kişilerin sayısı her geçen gün artıyor, Apple da buna karşılık saatine oldukça önem gösteriyor. 

Dünya genelinde iyi bir satış rakamına ulaşan Apple Watch, ilk önemli güncellemesine de kavuşmuş durumda. Bir süredir kullanıcılar tarafından beklenen Watch OS 2, aslında geçtiğimiz hafta yayınlanacaktı. Apple tarafından yapılan iptal ise kullanıcıları biraz hayal kırıklığına uğratmıştı. Neyseki sonunda güncelleme yayınlandı.Arayüz ve uygulama kullanımında daha hızlı bir deneyim sunan yeni güncelleme iletişim konusunda da mevcut hızı bir adım ileri taşımız durumda. Facebook Messenger uygulaması üzerinden mesaj, ses ve lokasyon bildirimine olanağı, GoPro ile birlikte çalışarak kameranın görüntüsünü saate yansıtma özelliği ve iTranslate ile 90 dil arasından mikrofonu kullanarak ses çevirisi yapabilme gibi imkanlar sunan yeni işletim sistemi, maillerinize saatiniz üzerinden yanıt vermenizi de sağlıyor.

Watch OS 2 güncellemesini yapmak oldukça basit. Güncelleme yapmadan önce saatinizin şarja takılı olduğundan ve şarjının en az %50 dolu olduğundan emin olun. Ardından iPhone'unuzdan  Saatim > Genel > Yazılım Güncelleme kısmına gelerek bulunan yeni güncellemeyi yükleyin.

Apple Watch'ın yeni işletim sistemi Watch OS 2'in tüm özellikleri ve detaylarına bu haberimizden ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0