Apple Watch'ın Satışa Sunulacağı Yeni Ülkeler ve Satış Tarihi Belli Oldu

0
0
0
0
0
İkinci ve üçüncü parti kapsamında Apple Watch pek çok ülkeye daha giriş yapmış durumda ancak Türkiye bu ülkeler arasında bulunmuyor.
Pek çok ülkede piyasaya girerek satışa sunulan Apple'ın akıllı saati Apple Watch, satışa sunulduğu ülke yelpazesini genişletmeye devam ediyor. 

Birinci parti ülkelerde satışa sunulmuş olan Apple Watch, bugün ise ikinci parti kapsamında İsviçre, Meksika, İtalya, Singapur, Güney Kore, İspanya ve Tayvan'da satışa sunuldu. Hem resmi internet adresi Apple Online Store, hem de Apple Store ve yetkili firmalar tarafından kullanıcılara satışa sunulan Apple Watch'ın üçüncü parti ülke satışı ise 17 Temmuz'da başlayacak.

Apple Watch üçüncü parti kapsamında yedi ülkeye daha giriş yapacak. Fakat beklenenin aksine, Hollanda, İsveç, Tayland gibi ülkelerin bulunduğu bu yedi ülke arasında Türkiye bulunmuyor. Tabi bu Apple Watch alamayacağınız anlamına gelmiyor. Hatırlayacaksınız bu haberimizde de bahsettiğimiz gibi Apple Watch Sport, büyük online alışveriş sitelerinden birinde 2249 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştu. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0