Eşcinsel Onur Yürüyüşü'ne Katılan Apple Çalışanları Özel Apple Watch Kayışı Taktı

1
0
0
0
0
Eşcinsel haklarını savunmak ve homofobiye tepki göstermek amacıyla her yıl düzenlenen Onur Yürüyüşü'ne katılan Apple çalışanları günün anlamına uygun Apple Watch kayışıyla dikkat çekti.
Eşcinsel haklarını savunmak amacıyla her yıl düzenlenen Onur Yürüşleri bu yıl da Haziran ayının sonlarında dünya çapında gerçekleştiriliyor. Geçtiğimiz yıllardaki yürüyüşlerde de yer alan Apple, bu yılki San Francisco Onur Yürüyüşü’ne de kurumsal olarak destek verdi. Geniş bir çalışan kitlesiyle yürüyüşe katılan Apple’ın bu yılki sürprizi ise günün anlamına özel Apple Watch kayışları oldu.

 Suya dayanıklılıkta sınırları zorluyor!

LGBT bayrağı ve sembolü olan gökkuşağı şeklinde özel kayışlara sahip Apple Watch’lar ile yürüyüşe katılan Apple çalışanlarına şirket CEO’su Tim Cook da eşlik etti. Bilindiği gibi Apple CEO’su Tim Cook da eşcinsel kimliğini saklamayan ünlüler arasında. Teknoloji ve iş dünyasında Tim Cook’un eşcinsel kimliği biliniyor. Kendisi de bununla gurur duyduğunu önceki açıklamalarında belirtmişti.

 Yürüyüşe Özel Apple Watch Kayışı

Apple’ın Onur Yürüyüşü’ne özel hazırladığı gökkuşağı şeklindeki Apple Watch kayışlarının satışa çıkıp çıkmayacağı tam olarak bilinmiyor. 9to5mac sitesinin verdiği bilgilere göre bu kayışlar güne özel olarak tasarlanmış özel bir seri. Bu nedenle Apple mağazalarında ya da online sitede satışı gerçekleştirilmeyecek. Buna rağmen, eğer eşcinsel bireylerden yoğun talep gelmesi durumunda belki Apple fikrini değiştirebilir. Apple’ın 90’lı yıllardaki logosunun da gökkuşağı renklerine sahip olduğunu unutmadan hatırlatalım.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0