Apple Watch'a Ekstra 30 Saat Batarya Ömrü Ekleyen Kayış: Reserve Strap

0
0
0
0
0
Apple Watch'a özel olarak üretilen dahili bataryası bulunan Reserve Strap, size hem farklı bir kayış takmanızı hem de bu kayış ile ekstradan 30 saat daha batarya ömrü sunması ile dikkatleri üzerine çekti.
Apple Watch akıllı saati kullanıcıların büyük bir kesimi tarafından beğeniliyor olsa da her akıllı cihazın başına gelen batarya sorunlarını da yaşıyor. Yani kolunuzdaki saati her akşam şarja takmanız gerekiyor.

1-1.5 gün arası kullanım oranına göre değişen batarya ömrü bazı kullanıcılar için sorun olmasa da bir kısmı için bu bir sıkıntı. Bunu farkeden bir ekip Apple Watch'a özel olarak geliştirdikleri ve içi batarya ile dolu yeni bir kayış üretip adını da Reserve Strap koymuşlar. Bu kayış da içerdiği küçük piller ile 1.5 gün olan batarya ömrüne 30 saat daha ekleyerek yaklaşık 3 güne kadar uzayan bir batarya ömrü sunabiliyor.3 Kasım 2015'te satışa çıkacak olan Reserve Strap 25mm genişliğe ve 3mm ila 9mm arasında değişen bir kalınlığa sahip. Apple Watch'un 32mm ve 42mm boyutlarına göre farklı farklı üretilen bu kayış MicroUSB ile şarj oluyor. Yani bu kayışı kullanarak Apple Watch'a ayrıca bir USB şarj girişi de eklemiş oluyorsunuz.

Siyah, beyaz ve gri renk seçenekleri bulunan Reserve Strap, 250 Dolar gibi biraz tuzlu fiyatıyla şimdiden önsatışa açılmış durumda. Olur da almak isterseniz buradan hem kayışın detaylarına bakabilir, hem de dilerseniz ön sipariş verebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0