Bu Sefer De Moto 360'tan Cep Saati Yapıldı

0
0
0
0
0
Dün yayınladığımız Conan'ın Appe Watch ile dalga geçtiği cep saati ardından bu sefer de Thethingverse sitesi üyesi olan bir kullanıcı Moto 360'ı cep saati yaparak farklı bir boyut kazandırdı.

Dün paylaştığımız bu haberimiz ile bahsettiğimiz Amerikalı şovmen Conan O'Brien tarafından Apple'ın yeni saati Apple Watch ile dalga geçmek amacıyla yayınladığı Apple Pocket Watch için Thingverse sitesindeki russellholly adlı bir kullanıcı farklı bir bakış açısı geliştirdi.

Conan'ın iPhone 6'ya dosya tutacağı ve zincir ile yaptığı Apple Cep Saati'ne Moto 360'dan daha gerçekçi ve daha kullanışlı bir Android Cep Saati yapan üyenin düşüncesi aslında oldukça hoş da durmuş.Lenovo'nun satın aldığı Motorola tarafından üretilmiş saat olan Moto 360'ı cep saati yapan ekip oldukça basit bir yöntem ile bu akıllı saati bir cep saatine dönüştürmüş.Yukarıda görüldüğü gibi saatin kordonlarını çıkaran ekip üst taraftaki kordon girişine bir aparat takıp buna da zinciri bağlayarak normal bir cep saati elde etmiş. Bir yandan dünyanın ilk akıllı cep saatini keşfeden üye aparat hakkında site üzerinden de bilgi vermiş.

Bu adres üzerinden detaylarına bakabileceğiniz Moto 360 Cep Saati yapma aparatınının şekli şemali hakkındaki görüntüyü de .stl formatında bu adres üzerinden indirebilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0