Bütün Akıllı Saatlerden Çok Daha Kullanışlı Olan, Türünün Tek Örneği Saat: Bento Watch!

0
0
0
0
0
Bütün Akıllı Saatlerden Çok Daha Kullanışlı Olan, Türünün Tek Örneği Saat: Bento Watch!
Akıllı saatlerin kullanışsızlığından sıkıldınız mı? Karnınız mı acıktı? O zaman size Bento Watch satın almanızı öneririm.
Akıllı saat satışlarının yükselmesiyle birlikte mizah ile reklam yapan kurumlar da bu cihazları hedef almaya başladılar. Kyoto'da bulunan Takii Seeds isimli bir kuruluş, akıllı saatleri yemek yeme ihtiyacıyla birleştirerek "Bento Watch" isimli saati yarattı.

Tohum satan ve sebzelerden elde edilen çeşitli yiyecekler üreten kuruluş, anlayabileceğiniz gibi yemekler üzerinden para kazanıyor. İnsanların gün içerisinde iyi beslenemediğine ve yeterli vakitleri olmadığı için hızlı hazırlanan yemeklere yöneldiklerine dikkat çeken kuruluş, içerisinde minik bir öğün barındıran akıllı saati üretmiş. Japon kültüründe "paketlenmiş ev yemeği" anlamına gelen "Bento"dan ismini almış olan saat, kendi yemek çubuklarına bile sahip.
 

Tabii ki Bento Watch gerçekten satışa sunulan bir cihaz değil ve böyle bir cihazın hiçbir zaman üretileceğini de düşünmüyorum. Ancak reklamın son derece eğlenceli olduğunu söyleyebilirim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0