Cinsel Performans Ölçen Bileklik: Geeksme

0
0
0
0
0
Dünyanın en güvenli telefonu olarak lanse edilen ve böylelikle çok konuşulan Blackphone'un bir de akıllı bilekliği ortaya çıktı. Fakat bu sefer güvenliği ile değil cinsel performans da ölçme yeteneğiyle çok konuşulacağa benziyor.
Geçtiğimiz yılda lanse edildiğinde "Dünyanın en güvenli telefonu" olarak tanıtılarak tüm dikkatleri üzerine çeken Blackphone, sunduğu birçok yüksek güvenlik detaylarıyla akıllı telefonlara farklı bir bakış açısı getirmişti.

Şimdi ise bir de akıllı bileklik tanıtacak olan firma, cihaza Geeksme adını vermiş. Görüntü olarak akıllı saate benzese de özellikler bakımından akıllı bileklik olan Geeksme'nin dikkat çekici özelliği ise çok farklı.12-bit OLED ekranı, adım sayar, mesafe ölçer, kalori ölçer ve uyku takip sistemi gibi normal akıllı bilekliklere benzer özellikleri bulunduran bilekliğin farkı ise cinsel performans verilerini de elde ediyor olması. (Görseldeki saat Geeksme olarak gösteriliyor ama nedense Samsung'un yuvarlak ekranlı saat tasarımına fazlasıyla benzettiğimi de buraya eklemiş olayım)

Detayları tam olarak bilinmese de cinsel ilişki sırasında süre ve performansınızı takip edip sonrasında da size verileri sunacak olan Geeksme'nin bunu nasıl gerçekleştireceği ve alacağı verilerin ne gibi başka detaylara sahip olacağı bilinmiyor.

Tanıtımının Mobil Dünya Kongresi'nde olacağı tahmin edilen akıllı bilekliğin, MWC 2015'in ortaya çıkan ilk ilginç ürünü olarak şimdiden konuşulmaya başlandı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0