Cortana Destekli Microsoft Band 2 Tanıtıldı!

1
0
0
0
0
Microsoft Band 2, geliştirilmiş özellikleri ile ön siparişe sunulmuş durumda.
Düzenlenen Windows 10 Devices etkinliğinde tanıtılan cihazlarda biri de, ağırlıklı olarak fitness programı uygulayan, spor yapanlara yardımcı olacak pek çok özelliğe sahip Microsoft Band 2'ydi.

Geçen sene tanıtılan ilk Microsoft Band'in özellikleri arttırılmış versiyonu olan yeni Band 2'de Cortana ilavesi de bulunmakta (ve sanıyorum en dikkat çeken özelliği de bu). Kıvrımlı OLED bir ekrana sahip olan Band 2'nin ekranı, Gorilla Glass 3 ile de korunmakta.Cortana'nın Band 2'ye katacağı pek çok yenilik bulunmakta. Örneğin antremanınızı kaçırdığınızda, Cortana size bunu bildirim ile hatırlatıyor. Band 2 aynı zamanda tırmanma aktiviteleriniz ya da yürüyüşleriniz için atmosfer basıncını ölçmeye yarayan barometreye de sahip.

Tıpkı geçen sene tanıtılan Band cihazındaki gibi GPS, kalp ritim ölçer, kalori ve uyku takip sistemi gibi özelliklere sahip Band 2 iOS, Android ve -tabiki- Microsoft Windows Phone cihazları ile uyumlu çekilde çalışmakta. Ayrıca Microoft Health platformu da Band 2 ile tam verimli şekilde kullanılabilmekte.
 
Bugünden itibaren ön siparişe sunulan Band 2, 249 dolar fiyata sahip.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0