Elephone'un Yeni Akıllı Saati W2 Satışa Çıktı

0
0
0
0
0
Elephone'un daha önce önemli detaylarıyla ortaya çıkmış akıllı saati W2 80 Dolar'dan satışa çıktı.
Daha önce sizlere buradaki gibi muhteşem özelliklere sahip olabileceğinden bahsettiğimiz Elephone'un yeni akıllı saati W2 satışa çıktı. 80 Dolar fiyat etiketiyle satılmaya başlanan W2'nin garip bir tarafı bulunuyor. O da teknik özellikleri.

Şu anda buradaki resmi sitesi dahil olmak üzere görünüşe göre daha önceki güzel detayları vermeyen firma, 80 Dolar fiyat da biçtiğine göre sizlere daha önce verdiğimiz o şahane özellikler yalan olmuş gibi duruyor. Hatta bir arayüzü dahi olmayan saati aslında "akıllı saat" olmaktan öte bir telefon ile bağlanabilen bir klasik saat olarak görmek daha makul gelecektir.Resmi bilgilere göre adımsayar, uyku takibi, titreşim ile bildirim özelliği, alarm ve uzaktan kamera erişimi gibi klasik akıllı telefon özelliklerine sahip olan cihazın en önemli özelliği ise bataryası. Klasik bir 210mAh saat pili barındıran Elephone W2, normal kullanımda 3 ay, sadece saat olarak boşta kullanımı (diğer özelliklerini kullanmadığınızı düşünürsek) ise 2 yıla kadar bir batarya ömrü sunmakta. (Buradan da teknik özellik verebileceğimiz bir şeyi olmadığını anlıyoruz aslında)Tek detay olarak BLE4.0 modülünü ve g sensörüne sahip olduğu belirtilen saatte Swiss Ronda 762 hareket takip sensörü bulunmakta. Gümüş ve roze altın saat renk çeşidi bulunan W2'de stylish ve retro olarak iki deri kayış modeli de bulunmakta. 
 

80 Dolar olacak şekilde oldukça uygun bir fiyata sahip olan bu akıllı saat, diğer rakiplerine oranla bir arayüze sahip olmasa da klasik saatten vazgeçemeyenler için daha minimal özellikler ve şık tasarımıyla tercih edilebilecek gibi duruyor. Saatin detaylarını buradaki bağlantıdan görebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0