FlyShark, Apple Watch'a Rakip Olacak

0
0
0
0
0
FlyShark, Apple Watch'a Rakip Olacak
Gün geçtikçe sayıları hızla artan akıllı saatlere bir yenisi daha ekleniyor. FlyShark adı verilen saat Apple’ın tasarımına benzetilse de özellikleri bakımından oldukça farklı bir çizgiye sahip.
Gün geçtikçe sayıları hızla artan akıllı saatlere bir yenisi daha ekleniyor. FlyShark adı verilen saat Apple’ın tasarımına benzetilse de özellikleri bakımından oldukça farklı bir çizgiye sahip.

Akıllı telefonlardan bağımsız da çalışabilen FlyShark, istenildiği taktirde bu telefonlarla senkronize edilebiliyor. Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumlu olarak çalışabilen saatte ayrıca SIM kart girişi bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar gelen aramalara cevap verme ve SMS gönderme gibi temel işlemleri yapabiliyor. Ayrıca cihaz kullanıcıların fiziksel aktivitelerini kontrol altında tutabiliyor. İçerisinde bulunan kamera sayesinde ise kısa videolar veya fotoğraf çekmenize olanak sağlıyor. 
 


FlyShark’ın genel özellikleri ise şu şekilde:

- MTK6261A 260 MHz işlemci

- IPS teknolojisine sahip (her açıdan ekranınıza bakıp, renk kaybı yaşamadan izleme ) 1,54 inç ekran. 

- microSIM girişi

- Bluetooth 3.0 ve 4.0

- padometre

- pulsometre (nabız ölçer)

- 2 megapiksel kamera

- 320 mAh pil 

- metal gövde ve deri kayış 


Kicstarter’da destek bekleyen FlyShark’ın Nisan ayında piyasaya çıkması bekleniyor. Akıllı saate sahip olmanız içinse 200 doları gözden çıkarmanız gerekiyor. Konu ile ilgili ayrıntı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Kaynak 
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0