Gaz Kokusunu Tamamen Emebilen Akıllı İç Çamaşırı: Shreddies

1
0
0
0
0
Görebileceğiniz en enterasan ürünlerinden biri; Shreddies.
Hepimiz kıyafet alışverişi yaparken olabildiğince özen göstermeye çalışır, mümkünse de ''pahalı olsun, sağlam olsun'' mantığını takınırız. Ancak aynı durum bu sefer bir kıyafette değil, iç çamaşırında geçerli. ''Shreddies'' adlı iç çamaşırı, -oldukça garip özelliği bir yana- satın alacağınız en pahalı iç çamaşırı olabilir.

İç çamaşırın özelliği, dediğimiz gibi oldukça garip. ''Gelişen teknoloji'' deyince hepimiz uzaya çıkmayı, mantık yürütebilen robotları falan düşünüyoruz da Shreddies'in olayı teknolojinin bu tarz bir yönü olduğunu da bize hatırlatıyor; Shreddies, çıkardığınız gazın kokusunu emiyor...Evet, sonunda bir şirket gazı emebilecek kadar akıllı bir iç çamaşırı üretmeyi başardı. ''Zorflex'' adlı karbon panel üzerinde kokuyu filtrelemeyi başaran iç çamaşırı, kokuyu burada nötrleştirmeyi başarıyor. Tabi bu karbon panelin verimli olması için kullanan kişinin durması gereken ana pozisyonlar da bulunmakta. Shreddies'in iyi şekilde çalışması için bacaklarınızı kapatmanız gerekiyor (bu nasıl bir haber oldu böyle).

Tabi işin dalgası bir yana, çeşitli hastalıklar sebebi ile bu tarz durumlardan muzdarip olan kişiler için, Shreddies yararlı bir çözüm olabilir. Buradan ulaşabileceğiniz web sitesi üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirebileceğiniz Shreddies'in fiyatı 155 dolar civarında (hem erkek hem kadınlar için farklı modelleri bulunmakta).

Kaynak: Geek
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0