Gear Fit 2 Tüm Özellikleriyle Sızdırıldı

2
1
0
0
0
Samsung'un yeni akıllı bilekliği Gear Fit 2'nin basın görselleri görünmüştü. Bu kez cihaz tanıtım görselleriyle detaylı olarak sızdırıldı.
Hatırlayacak olursanız Samsung yaklaşık iki yıl önce Galaxy S5 cihazıyla birlikte Gear Fit adını verdiği kavisli ekrana sahip akıllı bilekliğini satışa sunmuştu. Samsung'un sağlık uygulaması S Health ile bağlantılı olarak çalışan bileklik kısa süre içinde beğeni toplamıştı. Son dönemde Gear S2 cihazıyla giyilebilir teknolojiler alanında hızla ilerleme kaydeden şirket, şimdi Gear Fit cihazının devamı olan Gear Fit 2'yi tanıtmaya hazırlanıyor.

Aslında bakacak olursanız Gear Fit 2'nin basın görselleri sızdırılmıştı ancak cihazla ilgili hiçbir özellik bilinmiyordu. Bugün tanıtım görselleri ortaya çıkan Gear Fit 2 tüm özellikleriyle tekrardan sızdırıldı.
 
 

 Gear Fit 2 ne gibi özelliklere sahip?

Bir önceki Gear Fit cihazına göre çok daha gelişmiş özellikler sunan Gear Fit 2 üzerinde bulunan BioProcessor sensörü sayesinde deri sıcaklığınızı, kalp atış hızınızı, kalp ritminizi ve vücudunuzdaki yağ oranını ölçebilecek. Ayrıca temel GPS özelliklerini beraberinde getiren cihaz yenilenen arayüzüyle bir de harita uygulamasını beraberinde getirecek. Harita uygulaması sayesinde spor yaptığınız alanı harita üzerinden görüntüleyebileceksiniz. Tabi ki sensörle gelişmiş özelliklerinin yanı sıra cihaz alışılagelmiş adımsayar, hava durumu ve saati gösterme gibi arayüz özelliklerini de barındırıyor.

Cihazın teknik özelliklerine baktığımızda 1.84 inçlik Super AMOLED ekranı bulunan Gear Fit 2'de 4GB dahili depolama kapasitesine yer veriliyor. Ayrıca ekran konusu açılmışken de söyleyelim, ilk Gear Fit cihazında yatay görüntülenen ekran güncellenen arayüzle birlikte dikey olarak çok daha detaylı olarak kullanılabiliyor. Siyah, bordo ve mavi renk seçenekleri günyüzüne çıkan Gear Fit 2'nin önümüzdeki ay tanıtılacağı tahmin ediliyor.
 
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0