Glyph ile Sanal Hayat Çok Daha Gerçekçi

0
0
0
0
0
Oculus Rift ‘in hayatımza kattığı ‘’sanal gerçeklik’’ harikasına ayak uyduramamışken Glyph, görüntüleri daha da gerçekçi olarak gözümüzün önüne getiriyor. 
Oculus Rift ‘in hayatımza kattığı ‘’sanal gerçeklik’’ harikasına ayak uyduramamışken Glyph, görüntüleri daha da gerçekçi olarak gözümüzün önüne getiriyor. 

Glyph, HDMI üzerinden kolayca cihazlara bağlanabiliyor ve bilgisayarda, konsolda, tablette, televizyonda hatta telefonda kullanılabiliyor. Ses kalitesindeki iddiasını da ortaya koyan cihazın kulaklığı, harici kulaklık olarak kullanılabiliyor. OLED yerine DLP (Dijital Işık İşleme) teknolojisini kullanan bu cihaz, ışığı direkt olarak retinaya aktararak çok daha keskin bir görüntü görebilmeyi sağlıyor. Kickstarter’da gerekli fonu toplamayı hedefleyen Glyph, bu günlerde piyasaya çıkacağı tarih için gün saymaya başladı. Glyph’in ekranının görüş açısını tamamen  kaplamaması cihazın avantajları arasında. Bu sayede dış dünya ile ilişkinizi kesmiyor ve olası tehlikelerden uzak durmanızı sağlıyor.

Henüz final sürümüne ulaşmamış Glyph, 499 dolara ön siparişle sunulacak ve ocak ayının ortalarından itibaren 599 dolar fiyat etiketiyle satılacak.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0