Google'dan Android Wear Taşıyan Saatlere 17 Yeni Ekran

1
0
0
0
0
Google'dan Android Wear Taşıyan Saatlere 17 Yeni Ekran
Google’ın giyilebilir cihazlar için özel olarak geliştirdiği Android Wear işletim sistemi, Motorola başta olmak üzere çeşitli saatlerde karşımıza çıkmaya başladı. Saatlerin daha kişisel bir teknoloji ürünü olduğunu düşünen Google da bu işletim sistemi için 17 yeni saat ekranı sundu.
Saatin tasarımını değiştirmiş gibi duran bu ufak dokunuşların (bildiğin arka plan resmi ya da tema işte abartmaya gerek yok) çoğu ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Görsellerin çoğu da popüler unsurlardan ya da karakterlerden esinlenilmiş. (Elbette Japonlar ve animeleri olmazsa olmazlar arasında)

Ücretsiz sunulan bu saat ekranlarının arasında Moods of Norway, olmasa şaşıracağınız Hello Kitty, Rubik Küp (sinir küpü denilen oyuncak, öğrenin adını da hava atarsınız) Angry Birds Aviator, George Frost Watch, yeni film nedeniyle her yanda reklam yapmaya çalışan Terminator (Sayın Vali Arnold Schwarzenegger’in son filmi!!!), Lulu Frost, Kevin Tong, TRIWA, Rowley Wristwear, Bang & Olufsen (araç içi ses sistemi falan yapmıyo muydu bunlar ne alaka?) Geox, Moomins and MUJI gibi seçenekler bulunuyor. Eğer bu ücretsiz sunulanlar da yetmezse 99 cent karşılığında ANREALAGE ya da Gundam RX-78-2 (Voltron gibi Japonik bi’ şey)Bence çok güzel olmuş ve telefondan daha kişisel bir ürün olan saati kişiselleştirme konusunda iyi bir adım olan bu uygulamadan dolayı Google’ı tebrik ediyorum; ama hala akıllı saatlerin yeteri kadar kullanışlı olmadığını düşünüyorum. (belki bir buçuk yıl sonraki modeller kullanışlı olur, şimdikilerin çoğu görüntü. Hayır ben spor yapan bi’ adam değilim ki, tansiyonum da düşük; benim neyimi kontrol edecek bu alet)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0