Google Glass'a 3 Yeni Uygulama

0
0
0
0
0
Google Glass'a 3 Yeni Uygulama
Kullanıcılarına basit ve kullanılabilir uygulamalar sunmaya çalışan glass ekibi mobil cihazlarda oldukça fazla kullanıcıya sahip olan, etrafınızdaki mekanları keşfetmenizi sağlayan Foursquare uygulamasını gözlüğe entegre etti
Giyilebilir teknolojinin öncüsü Google Glass  3 yeni uygulama ile entegre olduğunu duyurdu. Kullanıcılarına basit ve kullanılabilir uygulamalar sunmaya çalışan glass ekibi mobil cihazlarda oldukça fazla kullanıcıya sahip olan, etrafınızdaki mekanları keşfetmenizi sağlayan Foursquare uygulamasını gözlüğe entegre etti. Seyahatleriniz için TripIt, rezervasyon işlemleriniz için de OpenTable artık gözlükten kullanılabiliyor.

Yeni entegre edilen ve kullanıma açılan uygulamalar GlassWare üzerinden indirilebiliyor. Çoğumuzun adını yeni duyduğu TripIt uygulaması sayesinde gözlük üzerinden seyahat bilgilerini gözlük üzerinden kolayca görüntüleyebiliyor. Ayrıca sesli komutunuz ile bulunduğunuz mekanda check-in yapmanıza izin veren glass, mekanları aramanıza da yardımcı oluyor. OpenTable uygulaması ise yakınlarınızdaki restaurantları aramanızı sağlıyor ve rezervasyon işlemlerinizi gözlüğünüz üzerinden yapmanıza olanak tanıyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0