Huawei Watch Bayanlara Özel İki Farklı Versiyon İle Yenilendi!

0
0
0
0
0
Huawei'nin CES 2016 lansmanında tanıttığı Mate 8'in ardından bir de akıllı saati Huawei Watch'u iki yeni versiyon ile tekrar görücüye çıkardı.

Huawei'nin biraz önce CES 2016'ta yaptığı lansman ile tanıttığı yeni amiral gemisi Mate 8'i sizlere buradan aktarmıştık. Aynı lansmanda bir de geçen sene çıkardığında şıklığı ve zarifliği ile dillere destan olsa da fiyatıyla üzen Huawei Watch'u iki yeni model ile yeniledi.

Huawei Watch Jewel  ve Huawei Watch Elegant adlarıyla piyasaya sürülerek iki saatte özellik olarak ilk Huawei Watch'a oldukça benziyor. Tek farkları ise bu iki saatin daha erkeksi duran Huawei Watch'a göre sadece kadınlara özel olması.Jewel'in Elegant modelinden artısı olarak Swarovski taşlarla döşenmiş olması gösteriliyor. Altın ve roze altın seçenekleriyle çıkacak saatlerde 1.4 inç boyutunda yuvarlak çerçeveli AMOLED ekran bulunacak. Çözünürlüğü 400x400 piksel olan akıllı saatte 1.2GHz hızında çalışan Snapdragon 400 kullanılmaya devam ediyor. Android Wear'a gelen iOS desteğiyle hem Android 4.3 sürümü sonrasına sahip cihazlarla hem de iOS 8.2 sonrasını destekleyen bu saatşer 4GB depolama alanı ve 512MB RAM barındırıyor.300mAh bataryaya sahip olan Huawei Watch Jewel ve Elegant bir buçuk günü çıkarabileceği iddia ediliyor. Bu yılın ilk çeyreğinin sonunda çıkacak olan saatlerin fiyatı ise yine yüksek denilebilecek seviyede. Elegant modeli 499 Dolar fiyata sahip iken Swarovski taşlı Jewel ise 599 Dolar fiyata sahip.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0