Kışın İçinizi Isıtacak Gelişmiş USB Isıtıcılı Kapüşonlu Svetşört

1
0
0
0
0
USB şarjdan gücünü alan, sizi 3,5-12 saat arasında içinizi ısıtacak yeni kapüşonlu svetşört geliyor.
Her geçen gün farklı bir ürün karşımıza çıkıyor, bu gözler daha neler görecek demiyor değiliz.  Giyilebilir teknolojinin son harikası, kışın eğer kat kat giyinmeyi sevmeyen birisi iseniz veya çok fazla üşüyorum diyorsanız tam sizin için biçilmiş kaftan. USB ile şarj ettiğiniz bu kapüşonlu svetşörtünüz ile seçeceğiniz ısı derecesine göre 3,5-12 saat arasında sıcak kalabilirsiniz.

Yok ben çok sıcak kanlıyım, üşümem diyorsanız bu ürünü sadece ısınmak için değil, su geçirmez özellikli cepleriyle elektronik cihazlarınızı yağmurda, çamurda, karda, kışta güvende tutabilirsiniz. Ayrıca şarj ettiğiniz kıyafetinizi dilerseniz bir şarj bankası olarakta kullanabilir ve usb ile cihazlarınızı şarj edebilirsiniz.


 

 Isıtıcılı Svetşörtün Teknik Özellikleri


Svetşörtümüzde tam 3 adet ısıtıcı bulunmakta. Biri arkada büyükçe sırtınızı kaplayacak şekilde, diğer ikisi ise iki göğsünüzün tam üstünde. 

Pil : 10,400 mAh 
Pil Ömrü : 2,5 ~ 12 saat
Isı Aralığı : Low (35º to 41º C) - Medium (41º - 46ºC) - High (46º - 52º C)


 

 Tasarım Özellikleri


Kıyafetin tasarımı tamamen elektronik anlamda güvenli ve kendi kısa-devre önleyici sistemi mevcut. Ayrıca bir güzel tarafı ise tamamen yıkanılabilir olması! (Yanlız pilini çıkartmayı unutmuyoruz.)

Ürün şuan için "Indiegogo" üzerinden yatırım topluyor. 30.000$ yatırım havuzunun %1'lik kısmını sadece bir kaç saat içerisinde dolduran ürün gerekli yatırımı toplaması için 31 günü daha bulunuyor. Şuan ön satışta 89$ fiyatı olan ve siyah, gri renk seçenekleri bulunan ürünün geliştiricileri, eğer herşey beklendiği gibi giderse Aralık ayının bu zamanlarında kargolamaya başlayacaklarını söylüyorlar.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0