LG’den 23 Karat Altından, 1200 Dolar Değerinde Akıllı Saat

0
0
0
0
0
Akıllı saatlerin birer aksesuar olduğu gerçeğinin hepimiz farkındayız ve saat endüstrisinden de bu noktada epey etkileniyorlar ki; bu saatlerin bir de yüksek fiyatlı, mücevher değerinde versiyonları da çıkıyor.
LG de kendisini bu furyaya kaptırıp Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saati LG Watch Urbane’in 23 karat altın versiyonunu üretmiş ve 1200 Dolar fiyat etiketi ile satışa sunmuş.

Donanım olarak normal Urbane’den bir farkı olmayan bu saat, altın kadranı dışında bir de timsah derisi kayışı ve şık lake kutusu ile yüksek fiyatlı bir Rolex gibi duruyor desek hata yapmış olmayız.

LG’nin  üst düzey yöneticilerinden Chris Yie, bu gibi saatlerle ilgili olarak “giyilebilir cihazlar, telefonunuzun bir parçası olarak düşünülmemeli; onlar aslında sizin birer parçanız olan aksesuarlar” diyerek bu gibi uygulamaların hayata geçişini açıklarken satın alacak olan kişilerin de bu saatlere nasıl bakması gerektiğini söylüyor.
Ödeyeceğiniz meblağ karşılığında kolay kolay sahip olunamayacak bir saat almış olmanın dışında dar bir kitlenin de mensubu olmuş oluyorsunuz; çünkü Reeds Jewelers adlı mücevher üreticisi aracılığı ile üretilen altın Urbane’den sadece 500 adet yapılacak.

LG’nin Urbane’i Apple’ın 10 bin Dolar değerindeki Edition versiyonundan daha uygun fiyatlı görülebilir; ki bu sayede siz de bileğinizde size saati söylemekten fazlasını yapan bir altın aksesuar taşımış oluyorsunuz. (ve ben hala bu parayı Rolex’e verin; ama akıllı saatler için henüz erken diyorum)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0