Mark Zuckerberg, Oculus Rift için Hazırlanan 30 Oyunun Videosunu Paylaştı!

0
0
0
0
0
Mark Zuckerberg, Oculus Rift için Hazırlanan 30 Oyunun Videosunu Paylaştı!
Merakla beklenen sanal gerçeklik cihazı Oculus Rift için geri sayım başladı. Ay sonunda satışa çıkacak cihaz ile birlikte sunulacak 30 oyunun videosu paylaşıldı.
Sanal gerçeklik cihazları gündemdeki yerini koruyor. Uzun süredir merakla beklenen Oculus Rift için Ocak ayından beri ön sipariş verilebiliyordu. Cihazın ilk gönderimleri 28 Mart tarihinde gerçekleştirilecek. Aynı gün Oculus Rift’e özel geliştirilmiş 30 oyunda satın alınabilir durumda olacak. 

 Mark Zuckerberg'ten İddialı Paylaşım

Şirketin bu müjdesinin ardından, Mark Zuckerberg de boş durmadı ve ürünlerinin reklamını kendi Facebook profili üzerinden yaptı. Oculus Rift için sunulacak oyunların görüntülerini içeren bir videoyu paylaşan Zuckerberg, “yeni bir oyun platformunun başlangıcı için bugüne kadar gördüğümüz en iyi içerikler” cümlesini kullandı.
 

We just announced 30 virtual reality games that will be available on Oculus when it ships later in March. This is the...

Mark Zuckerberg tarafından gönderildi 16 Mart 2016 Çarşamba

 Mağazada Yıl Sonunda Kaç Oyun Olacak?

Oculus Rift için geliştirilen oyunlar, PC’ye Oculus masaüstü uygulaması üzerinden yüklenebilecek. Şirketin verdiği bilgilere göre geliştiriciler ile görüşmeler sürüyor ve yeni VR oyunlarının yıl sonuna kadar geleceği belirtiliyor. Hedef ise 2016 sonunda 100 oyunu aşmak. Oculus için kullanıma sunulacak 30 oyunun tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0