Meizu'dan Yeni Akıllı Saat Geliyor

0
0
0
0
0
Meizu akıllı telefondaki başarılı satışlarının ardından akıllı saat de çıkartacağı söylentisi ortaya çıkan sızıntıyla kesinleşti.
Meizu özellikle MX4 cihazının halefi telefonlara oranla çok daha uygun fiyatla satışa çıkmasıyla ülkemizde bir anda popülerlik kazanmıştı. Dünya genelinde ise MX4 Pro, M1, M1 Note gibi cihazlarıyla uygun fiyatlı ve çok iyi performanslı telefonlar reten firma şimdi de akıllı saat çıkartacak.

Kısa bir süre önce Meizu'nun akıllı saat üreteceğine dair haberler bulunuyordu. Şimdi ise ortaya çıkan sızıntı görseliyle kesinleşmiş oldu.

Moto 360, LG G Watch R ve yeni gelecek Samsung'un akıllı saati gibi yuvarlak yapıda olacağı anlaşılan saat, home butonunun yapısından hemen MX4'te bulunan tuş ile aynı olduğunu anlıyoruz.Tabii tuşun konumlandırılmasından dolayı tıpkı Moto 360 gibi tam yuvarlak ekran yapısında olmama ihtimali olduğunu düşünüyorum. Cihazın bu görseli dışında bilinen tek detayı Meizu M1 Watch ya da Meizu Blue Charm Smartwatch adı taşıyacağı şeklinde.

Başka bir bilgi bulunmayan cihazın Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılması ve tüm cihazları gibi uygun fiyata satılması bekleniyor. Meizu'nun ülkemize girişiyle Türkiye'de satılma ihtimali de yüksek olan saatin ne kadar bir ücret ile satışa çıkacağı ise şu sıralar belli değil.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0