Minecraft Severlere Özel Bileklik: Gameband

1
0
0
0
0
Minecraft için özel tasarlanan Gameband ile Minecraft dünyanızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.
Minecraft, açık dünya oyunlarının en popülerlerinden biri olmasıyla beraber kült oyunlar arasında yer bulan bir oyun. Geçtiğimiz aylarda Microsoft tarafından 2.5 milyar dolara satın alınan bu oyun, dünya çapında 100.000.000'dan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunuyor. Hal böyle olunca oyunun geliştiricisi Mojang tarafından son dönemlerin popüler ürünleri giyilebilir teknolojiler konusunda da Minecraft'a özel bir adım atmaya karar vermiş.

Gameband adındaki akıllı bileklik aynı zamanda oyunun yüklü olduğu ve savelerinizi yanınızda taşımanıza yarayan bir işleve bürünüyor. Barcelona merkezli Now Computing firmasının tasarladığı bileklik siyah silikon bir gövdeye sahip.8 GB’lık bir hafızaya sahip olan Gameband'de  kişiselleştirilebilir bir LED ekran bulunuyor. Bu ekran üzerinden istediğiniz düzene sahip şekiller yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda saat görevi de gören bilekliğin temel işlevi ise Minecraftı taşınabilir yapmak.

USB portundan oyunun kurulumunu ve son save dosyanızı istediğiniz bilgisayarda kurup oynamanızı sağlayan Gameband, aynı zamanda save dosyalarınızı bulut üzerinden de kaydediyor. Böylece uzun soluklu olan Minecraft oyununuz ve save dosyanız tamamen güvende oluyor.

Oyun ve Gameband Windows, Mac ve Linux sistemlerinde de kullanılabildiği için istediğiniz bilgisayarda oynamanıza imkan sağlıyor. Ayrıca olur da bilekliği kaybederseniz diye firma Gameband’ini kaybeden kullanıcıya, içinde son yedekleme verilerinin bulunduğu, indirimli bir bileklik ile değiştirme garantisi veriyor. Çocuklara yönelik olarak dizayn edilen ve $80 fiyatı ile Gameband şu an için sadece Amerika ve Avustralya'da satışa sunulmuş durumda.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0