​Moto 360, Kullanıcılarını Üzdü: Artık Güncelleme Yok!

0
0
0
0
0
Artık akıllı saatler de eskimeye başladı. Android Wear işletim sistemli Moto 360 için yolun sonu.
Akıllı saatler mobil cihaz sektörüne yeni girmiş aksesuarlar olarak gözükse de artık onlar için bile miladın dolduğu anlar gelip çatmaya başlar oldu.

Bugün baktığımızda Android Wear tam iki yaşına girmiş durumda. Tabii eğer Android Wear işletim sistemli bir akıllı saate, ilk piyasaya adım attığında sahip olanlardan iseniz bu durum sizi pek sevindirmeyebilir.  LG'nin G Watch için ''Android Wear 2.0 güncellemesi gelmeyecek'' açıklamasının bir benzeri bu kez Motorola cephesinden geldi.İki sene önce piyasaya çıkan birinci nesil Moto 360 akıllı saatler, Android Wear 2.0 işletim sistemi güncellemesini almayacak. Böylece piyasaya çıkmasından bir sene sonra yeterli verimi sağlayamadığı için yerini yeni nesil modele bırakan Moto 360, güncellemelerden de uzak kalarak artık yavaş yavaş eskimeyi bekleyecek.

İşin ilginç tarafı ise tüm bu olay sadece 2 senelik bir süreç içinde yaşanıyor. Bu da aslında teknolojinin hızının artık ne boyutlara geldiğine güzel bir örnek. Bu arada birinci nesil Moto 360 sahibi iseniz akıllı saatinizin gerekli güvenlik güncellemelerini almaya devam edeceğini de belirtelim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0