Motorola Üçüncü Bir Moto 360 Modelini Son Dakikada İptal Etmiş

0
0
0
0
0
Geçtiğimiz hafta Berlin’de düzenlenene IFA tüketici elektroniği fuarı kapsamında, lansmanından haftalar öncesinde çeşitli spekülasyonlar ile karşılaştığımız 2 yeni ikinci nesil Moto 360 ile karşılaştık.
Daha öcne pek çok konsept çalışma görmüş ve Moto 360’ın ikinci neslinin nasıl olacağına dair çok fazla örnekle karşılaşmıştık ve nitekim iki farklı model ile gelen yeni 360, bu tasarımların bir kısmını haklı çıkarttı; ancak daha önce gördüklerimizin hiç biri, son anda iptal edilen ve Motorola’nın kendisinin tasarladığı bu model gibi değildi.

Akıllı saate tonlarca para dökmek istemeyenler için tasarlandığı açıklanan ve Motorola’nın kendi mühendislik blogunda paylaşılan bu tasarım, uygun fiyatlı ve ilginç bir şekilde çocuk kullanıcılar odağında geliştirilmiş. (bu noktada iyi ki iptal edilmiş diyebiliriz)

Bu “uygun fiyatlı” versiyon elbette diğer 2 Moto 360’tan hem tasarım, hem de kalite olarak daha alt seviyede ve daha düşük kalitede malzeme kullanılarak üretilmiş.
Özellikle değiştirilebilir saat kayışı ve saat kayışının malzemesi konusunda paylaşılan görseller sayesinde bilgimiz olan bu saat, güç düğmesinin yerini de değiştirerek tasarımını diğer modellerden ayırıyor.Fiyatının 250 - 300 Dolar arasında olabileceğini düşündüğümüz (bu nedenle bizim için çok da uygun fiyatlı olamayacak olan) bu üçüncü model akıllı saatin neden iptal edildiği söylenmese de tasarımı konusunda paylaşılan görseller sayesinde epey fikir sahibi olabiliyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0