Akıllı Telefon Ekranıyla Birlikte Gelen Akıllı Bileklik: Neptune Duo

0
0
0
0
0
Son zamanlarda sayısı hızla artan giyilebilir cihazlara bir yenisi daha ekleniyor. Kullanıcıları tüm alışkanlıklarından vazgeçirecek olan Neptune Duo, akıllı telefonların bütün özelliklerini bileğinize getiriyor. 
Son zamanlarda sayısı hızla artan giyilebilir cihazlara bir yenisi daha ekleniyor. Kullanıcıları tüm alışkanlıklarından vazgeçirecek olan Neptune Duo, akıllı telefonların bütün özelliklerini bileğinize getiriyor. 

Android Lollipop ile birlikte gelen bileklik 2,4 inç kavisli ekrana sahip. İçerisinde 4 çekirdekli işlemci bulunduran cihaz, mesaj yazma, arama yapma veya haber okuma gibi farklı özellikleri kullanmanıza olanak sağlıyor. Yanında 5 inç bir ekranla gelen bileklik video keyfini sonuna kadar yaşatmayı hedefliyor. Akıllı telefon gibi görünen bu ekranın tek başına herhangi bir fonksiyonu bulunmuyor. Bilekliği göstererek aktif edilebilen ekran kullanıcıya farklı bir deneyim yaşatmak için tasarlanmış. Ayrıca söz konusu ekranın akıllı fonksiyonları bulunmadığından bilgileri içerisinde depolayamıyor. Bu sayede bilgiler bilekliğinizde güvenli bir şekilde korunabiliyor. Wi-Fi, 3G/4G ve GPS bağlantı özelliklerine de sahip olan bilekliğin rezervasyon işlemleri resmi internet sayfası üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Üretim aşamasında olan bilekliğin kesin çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0