Pebble'ın Yeni Modeline Ait Görüntüler İnternete Sızdı

1
0
0
0
0
Uzun zamandır dedikodularla sınırlı kalan Pebble’ın renkli ekranlı yeni modeline ait görüntüler internete sızdı. Android uygulamasını güncelleyen Pebble, Android wear desteğini tüm kullanıcılara sunmayı hedefliyor.  
Uzun zamandır dedikodularla sınırlı kalan Pebble’ın renkli ekranlı yeni modeline ait görüntüler internete sızdı. Android uygulamasını güncelleyen Pebble, Android wear desteğini tüm kullanıcılara sunmayı hedefliyor.  

Daha önceleri de ortaya atılan iddialardan yola çıkarak Pebble’ın genişletilmiş fakat daha ince bir renkli ekrana sahip olacağı biliniyordu. Şirketin kendi web sitesinde yayımladığı görseller ise önceki iddiaları doğrular nitelikte oldu. Ancak sadece sarı, siyah ve beyaz renklere sahip olan ekranın nasıl bir renk yelpazesi sunacağı şimdilik bilinmiyor. WebOS'i geliştiren ekip tarafından işletim sisteminin de baştan sona yenilenen Pebble'da ayrıca bir de mikrofona yer verileceği konuşuluyor.  Cortex M4 işlemci ve 6 eksenli gyroscope kullanması beklenen cihazın Türkiye saatiyle 17:00’da resmi olarak duyurulması bekleniyor. 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0