PlayStation VR, PS Kamera ve PS Move Bundle Fiyatı da Belli Oldu

1
1
0
0
0
Geçtiğimiz gün ön satışa çıkan PlayStation VR'ın arından gereksinim duyulan cihazlar ile beraber bundle satışı da başladı.

Sizlere geçen gün buradaki haberimizden PlayStation VR'ın 400 Dolar fiyatla satışa çıktığından ve PlayStation 4'ün yanı sıra PlayStation Kamera gerektiğinden de bahsetmiştim. Aynı zamanda daha iyi bir oyun deneyimi için PlayStation Move kontrolcülerinin de olması gerektiğini belirttiğim yazıya cevaben Sony bu sefer de PlayStation VR, PlayStation Kamera ve PlayStation Move ile beraber PlayStation VR Worlds isimli oyunu olacak şekilde bir bunde paketini de ön satışa çıkardı.

Fiyat olarak 400 Dolar'lık PlayStation VR'dan daha iyi olacak şekilde 499 Dolar fiyat biçilen bundle tabiki almak için daha uygun oluyor. Yani yeni bir PlayStation 4 almak isteyen biri ortalama 2 PlayStation 4 parası vererek sanal gerçeklik deneyimine hazır olabilir.Ekim ayında resmi olarak satışa çıkacak olan PlayStation VR için şu anda ülkemizdeki satış tarihi ve fiyatı belli değil, ancak genel manada oldukça sevilen PlayStation VR, bu mantıklı bundle paketi ile daha fazla ilgi çekmesi söz konusu.

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0