Şarjı Bir Ay Giden Akıllı Saat: Polar A300

0
0
0
0
0
Giyilebilir teknoloji cennetine dönüşen CES 2015’te Polar, yeni modeli A300’ü duyurdu. Şirketin bir önceki modeline benzeyen akıllı saatin üzerinde değişikler yapan firma, daha yetenekli bir model üzerinde çalıştıklarını da belirtti.
Giyilebilir teknoloji cennetine dönüşen CES 2015’te Polar, yeni modeli A300’ü duyurdu. Şirketin bir önceki modeline benzeyen akıllı saatin üzerinde değişikler yapan firma, daha yetenekli bir model üzerinde çalıştıklarını da belirtti.

Bir ay süreyle giden şarjın dışında, adım sayar özelliği, su geçirmez özelliği, atılan kalori, katedilen mesafenin gösterilmesi ve uyku kalitesine dair bilgi verebiliyor. Ayrıca Polar Flow isimli uygulama sayesinde Bluetooth üzerinden iOS ve Android’li cihazlarla eşleşebiliyor. Bu arada GPS özelliğinin A300’de bulunmadığını belirtelim.

Polar A300’ün Türkiye’de satılıp satılmayacağı henüz net değil. Beyaz, siyah, pembe, mavi, gri ve sarı renkli çeşitleri bulunan saatin Şubat ayında 140 dolar fiyat etiketiyle ABD pazarında olması bekleniyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0