Eamey'den Sporcular İçin Özel Kulaklık: Primo3

0
0
0
0
0
Eamey şirketi yeni nesil kulaklığıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Primo 3 adını verdikleri kulaklığın müzik dinlemek dışında da birçok özelliği var.
Eamey şirketi yeni nesil kulaklığıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Primo 3 adını verdikleri kulaklığın müzik dinlemek dışında da birçok özelliği var. Şirket onu spor koçu olarak tanımlıyor ve attığınız her adımı takip etmesini istiyor.

İçerisinde FM radyo bulunan kulaklığa microSD kart girişi sayesinde müzik yüklemek mümkün. Bluetooth (2.1 veya 4.0) özelliği ise bağlantı kablosu sorununu ortadan kaldırıyor ve spor yaparken telefonla konuşabilmenizi sağlıyor.Primo3, güçlü sensörleri sayesinde attığınız adımların kalitesini ve harcanan kaloriyi hesaplayabiliyor. Kulaklığın üzerinde bulunan tuşlar sayesinde ise çalan şarkıyı ve ses ayarlarını kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca şirket, kulaklığın ses kalitesi hakkında oldukça iddialı.Tam dolu şarj ile 24 saat performans sunan kulaklığın fiyatı 16 dolar olacak. İlk olarak ABD pazarında yer alacak olan kulaklığın kesin çıkış tarihi bilinmiyor. Kaynak
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0